چرا باید یک وب سایت داشته باشم

امروزه ثابت شده که وب سایت یک ابزار قدرتمند بازاریابی و بهترین شیوه معرفی خدمات شما در جهان است. راه اندازی وب سایت باعث می شود در صنعت خود رقابت کرده و با بهترین روش تصویر مناسبی از کسب و کار خود را در ذهن مشتری ایجاد کنید. وب سایت شما می تواند در کنار شبکه های اجتماعی منجمله اینستاگرام قرار بگیرد و  غوغایی در کسب و کار شما ایجاد کرده و همین الان منتظران خدمات شما در داخل کشور و خارج را به شما متصل نموده تا بتوانند از کسب و کار شما بهره مند شوند.

  اگر کسب و کار شما روی وب سایت نیست فروش و سود بیشتر را از دست داده اید.

با داشتن وب سایت، خود را معرفی و اعتبار کسب کنید:

داشتن وب ‌سایت یک راه عالی برای معرفی کسب و کار شماست. طراحی یک سایت به شما این فرصت را می‌دهد تا خودتان را به طور کامل معرفی کنید و درباره خدمات و مزایای کارتان به مخاطبان بگویید. اغراق نیست اگر بگوییم که داشتن یک وب سایت، باعث افزایش اعتبار کسب و کار شما خواهد شد و به کمک آن، مخاطبان راحت‌تر به شما اعتماد خواهند کرد.

البته، حتی اگر شما یک کسب و کار هم نداشته باشید، باز این شانس برای معرفی ارزشمند است. چرا که فرصت برای مطرح شدن را برایتان به وجود خواهد آورد.

مشتریان جدید داشته باشید / کسب و کاری راه بیندازید

طبق آمار، بیش از 4/2 میلیارد آدم در سراسر جهان، هر روز از اینترنت استفاده می‌کنند. حدودا 90% از این افراد، تا به حال از اینترنت خرید کرده‌اند یا با یک شرکت از طریق اینترنت در ارتباط هستند. اما در ایران چطور؟ جالب است بدانید که بیش از 56 میلیون نفر از جمعیت ایران، یعنی بیشتر از 70 درصد ایرانی‌ها از اینترنت استفاده می‌کنند.

این اعداد و ارقام یک پیام مهم برای همه ما دارند: اینترنت یک فرصت استثنایی برای جذب مشتری است. بازار بزرگی که بهتر است آن را از دست ندهید. پس اگر یک کسب و کار دارید و می‌خواهید مشتریان بیشتری داشته باشید، یکی از بهترین کارهایی که می‌توانید انجام دهید، ساختن یک وب‌سایت است. اگر در حال حاضر کسب و کاری ندارید، فقط یک وب‌سایت برای شروع یک کسب و کار کافی است.

کاهش هزینه ها

کاهش هزینه کسب و کار

به راحتی نمایش اطلاعات می توانید از وب سایت برای فروش محصولات و ارائه خدمات به طور مستقیم و بدون واسطه به مشتریان استفاده کرد در بسیاری از مواقع حذف هزینه هایی که در کسب و کارهای فیزیکی وجود داشته باعث کاهش قیمت تمام شده محصولات و خدمات می شود و این به نفع مشتری است که از وب سایت شما استفاده کند. کاهش این هزینه ها برای شما نیز مزیت هایی دارد چون می توانید محصولات و خدمات را با قیمت هایی معقول تر نسبت به رقیبان به مشتریان ارائه دهید.

بخشی از امکانات سایت های ما در زمان تحویل سفارش

 

پلن های موجود برای طراحی یک وب سایت

سؤال های متداول درباره داشتن یک وب سایت

چگونه کالای فیزیکی بفروشم و آنرا به مشتری ارسال نمایم؟

کاربر برای خرید یک محصول اطلاعات و آدرس محل دریافت کالا را مشخص می نماید . سپس شما از طریق پست های موجود مثلا پیشتاز بسته خریداری شده را به مشتری ارسال می نمایید. ما از قبل در تنظیمات وب سایت فرم دریافت اطلاعات را بصورت اتومات برای محاسباتی از قبیل فاصله و بعد مسافت و مالیات را انجام می دهیم و در قیمت نهایی کالا اعمال می شود. 

چگونه خدمات و کالای دانلودی بفروشم و به مشتری ارسال نمایم؟

مشتری بعد از انتخاب محصولات شما که بصورت فایل می باشد (هر فایل با هر فرمت) اطلاعات خود را ثبت می کند. پس از تکمیل اطلاعات و پرداخت از طریق درگاه های سایت، در همان لحظه اتومات فایل جهت دانلود به مشتری ارسال می گردد.

در حمل و نقل کالا مالیات و بعد مسافت روی قیمت اثر دارد؟

تمام این موارد بصورت دلخواه و نیاز قابل انجام می باشد .

چگونه در وب سایت پرداخت صورت می گیرد؟

پس از معرفی هر محصول و توضیح کامل در مورد محصول و یا خدماتی که شما ارائه می نمایید بدون دردسر تنها با یک کلیک می توان محصول خود را بفروش برسانید.

چگونه به درگاه پرداخت در اینترنت متصل شوم؟

طراح ما وب سایت طراحی شده را به یک درگاه پرداخت اینترنتی متصل و تحویل می نماید. و نحوه کار را به شما آموزش می دهد. 

چگونه متوجه می شوم که در وب سایت خرید اتفاق افتاده؟

در وب سایت شما بعد از اینکه خدمات و یا محصولی برای خرید انتخاب شد، به راحتی مشتری می تواند به درگاه پرداخت متصل می شود و به صورت امن خرید خود را انجام می دهد سپس علاوه بر ثبت در داشبورد مدیریت ، یک ایمیل نیز برای شما ارصال می گردد.

چگونه از خدمات پشتیبانی سایت استفاده کنم؟

در حال حاضر کارشناسان ما از دو راه تماس تلفنی و ایمیل در کنار شما هستند و مشکلات شما را در سریعترین زمان ممکن برطرف می نمایند.

آیا امکان تمدید زمان پشتیبانی وجود دارد؟

بله، در هر زمان که مدت پشتیبانی پلن به پایان رسید شما می توانید از خدمات پشتیبانی با هزینه تعیین شده سایت استفاده کنید.

هنوز سوالی دارید؟

لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
.

به مشاوره نیاز دارم

لیست خدمات ما

فرم درخواست مشاوره رایگان طراحی سایت

فرم زیر را تکمیل کنید ما با شما تماس می گیریم.